Inwestycja w Krośnie Odrzańskim - działki bezpośrednio przy Linii brzegowej Starej Odry

Cena: 280 000 zł

Położenie: Te działki położone bezpośrednio przy linii brzegowej starej Odry w Krośnie Odrzańskim to niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Teren ten będzie poddany szeroko zakrojonym inwestycjom przeciwpowodziowym w ciągu najbliższych trzech lat, co ma na celu ochronę mieszkańców przed powodziami, takimi jak w 1997 i 2010 roku.

Inwestycje Przeciwpowodziowe: Planowana jest budowa zabezpieczeń przeciwpowodziowych w dolnej części miasta, co zwiększy poziom bezpieczeństwa dla ponad 10 tysięcy mieszkańców Krosna Odrzańskiego. Dodatkowo, projektem jest podniesienie zabytkowego mostu, co przyczyni się do ochrony dziedzictwa kulturowego miasta. Schody skarpowe i drogi serwisowe będą dostępne dla lokalnej społeczności i turystów, tworząc atrakcyjne ciągi pieszo-rowerowe.

 

Opis Działek:

  • Działka o numerze 265/5 to działka rolna, niezabudowana o powierzchni 0,3788 ha.
  • Działka o numerach 313/6 i 318/2 to działka rolna, niezabudowana o łącznej powierzchni 0,8848 ha.
  • Działka o numerach 315 i 320 to działka rolna, niezabudowana o powierzchni 0,6061 ha.

 

Potencjał: Te działki, położone w rejonie objętym ambitnymi inwestycjami przeciwpowodziowymi, posiadają ogromny potencjał inwestycyjny. To idealne miejsce na budowę domku letniskowego lub działki rekreacyjnej, gdzie można bezpośrednio cieszyć się urokami brzegu rzeki. Dzięki inwestycjom miejsce zyska na wartości, stając się przyszłą „wenecją” z pięknymi ścieżkami i schodami, idealnym miejscem na wypoczynek nad wodą, blisko miasta.

Cena: Cena, za wszystkie działki, to 280 000 zł.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji inwestycyjnej! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zrealizować swoje inwestycyjne marzenia w Krośnie Odrzańskim.

 

Zadzwoń po więcej informacji

+48 882 910 674

Zaufaj specjalistom i umów się na bezpłatną konsultację